• Jesteśmy wdzięczni... :)

• Społeczność szkolna wraz z Dyrekcją Szkoły oraz Prezydium Rady Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy udzielają wsparcia szkole.

Staramy się, aby pozyskane środki były wydawane zasadnie i służyły uczniom naszej szkoły.

W minionym roku szkolnym zakupiliśmy nagrody dla naszych uczniów w związku z udziałem i odnoszonymi sukcesami w dużej liczbie konkursów na kwotę ok. 17000 zł. Sfinansowane zostały wyjazdy na zawody sportowe w kwocie ok. 2000 złotych,  zakupiliśmy pomoce dydaktyczne m.in. na lekcje geografii. Poważną pozycją w wydatkach był zakup podłogi interaktywnej na potrzeby świetlicy. Oprogramowanie może służyć także podczas zajęć terapii. Aktywna podłoga została umieszczona w odświeżonej i wyciszonej sali świetlicy.

Kolejnym działaniem służącym poprawie warunków było odświeżenie sal najmłodszych naszych uczniów z oddziału przedszkolnego – malowanie, położenie podłogi (7200 zł.) wraz z wyciszeniem pomieszczeń.

Podczas ferii zimowych została wymieniona stolarka drzwiowa wejścia do stołówki szkolnej. Koszt wymiany wyniósł 20400 złotych.

W wielu salach lekcyjnych zamontowano wyciszenie. Koszt zakupu paneli wyniósł ok. 30.000 złotych.

Pożądaną inicjatywą skierowaną do uczniów, za aprobatą Rady Rodziców, było ogłoszenie a następnie realizacja zwycięskiego projektu zgłoszonego w ramach Budżetu Uczniowskiego. W ten sposób powstaje miejsce ciszy i odpoczynku.

W okresie wakacyjnym zostanie odmalowanych pięć sal lekcyjnych. Prace już się rozpoczęły.

Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie działań zmierzających do poprawy warunków nauki i pobytu uczniów w naszej szkole.

Państwa pomoc, czy to finansowa, czy to rzeczowa jest dla nas bezcenna.

Z życzeniami pięknie spędzonego czasu urlopowego...

• Testy do klasy 1 usportowionej

W związku z dużym zainteresowaniem, testy odbędą się 14.06.2023.

Godzina spotkania 17:30-19:00 ( jeśli pogoda dopisze, testy będą odbywać się na szkolnym boisku)

Obowiązuje strój sportowy.

Uwaga: W przypadku deszczowej pogody dzień zostaje ten sam 14.06.2023 a testy będą przesunięte na godzinę 19:00-20:30 i odbędą się na sali sportowej w SP 48.

Testy mają formę zabaw ruchowych.

• Na zdjęciu logo Państwowego Instytutu Geologicznego "Myślą i młotem"
          • Gratulacje!

• Informujemy, że 13 czerwca w Ogólnopolskiim Konkursie Geologicznym Państwowego Instytutu Geologicznego Państwowego Instytutu Badawczego w etapie finałowym w Warszawie Jakub Liśkiewicz zdobył II miejsce ustępując wiedzą jedynie Okręgowi Górnośląskiemu.

Gratulacje

Justyna Raśkiewicz, nauczyciel geografii

• Logo - valorant
          • Szkolny Turniej E-sportowy VALORANT

• Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły z klas 4-8 do udziału w Szkolnym Turnieju E-sportowym VALORANT. Zgłoszenia trwają do 07.06.2023 r. (włącznie) do godziny 15:30 – sala 121. Turniej odbędzie się w piątek 09.06.2023 r. od godziny 12:00 w formie zdalnej - każdy zawodnik gra na własnym komputerze przebywając pod opieką rodziców/opiekunów prawnych w wyznaczonym miejscu.

KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY

ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW NA UDZIAŁ

Organizator,

Tomasz Fedak wraz z uczniami asystującymi