• KONKURSY

• MASKOTKA SPORTOWA SP 48 NA 40-LECIE SZKOŁY

Nauczyciele wychowania fizycznego ogłaszają z dniem 1 marca konkurs dla wszystkich uczniów na MASKOTKĘ SPORTOWĄ naszej szkoły z okazji obchodów jej 40-lecia. Prace plastyczne, graficzne w formie elektronicznej prosimy przesyłać (w aplikacji TEAMS) do nauczycieli uczących wf w swojej klasie w terminie do 16 maja. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 1 czerwca 2021 r.

Zwycięska maskotka towarzyszyć będzie w przyszłości naszym sportowcom w szkolnych zawodach sportowych.

Kolejny konkurs zespołu nauczycieli WF z okazji jej 40-lecia rozstrzygnięty! Tym razem na maskotkę sportową naszej szkoły.

I miejsce nauczyciele przyznali Idze Kozik z klasy 6E, pomimo że nie była to praca plastyczno-graficzna. Nauczycieli zauroczeni zostali pięknym uzasadnieniem: Geneza powstania - szukałam czegoś co wiązałoby się z Generałem Hallerem. I tak Niebieska Armia - my jako taka armia - i koniecznie kolor niebieski dla maskotki . Szukałam wśród zwierząt ( jest wiele ciekawych niebieskich osobników). Ale dalej nic . Aż tu 2-3 tygodnie temu Pani na technice zadała nam pracę coś z plastiku. I tak powstał paw ogrodowy". Patrzę na niego i ....mam. niebieski piękny dumny paw!

II miejsce (de facto maskotka, która zdobić będzie naszą salę gimnastyczną) trafiło do Kingi Nowak z klasy 8C. Ostatnie na podium zajęła Patrycja Nowak z klasy 5A. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Nagrody do wyróżnionych uczennic trafią w dniu zakończenia zajęć lekcyjnych.

40 AKTYWNOŚCI NA 40-LECIE NASZEJ SZKOŁY!

Czy wiecie jakie są aktualnie ulubione aktywności ruchowe naszych uczniów? Okazuje się, że najwięcej punktów zebrały (dotyczy uczniów klas IV – VIII – w kolejności wg ich wyborów) piłka nożna, jazda na rowerze, pływanie, koszykówka, spacerowanie, bieganie, jazda na rolkach, siatkówka, taniec i narciarstwo. To pierwsza „dziesiątka” aktywności, pozostałe znajdziecie w tabeli:

AKTYWNOSCI.xlsx

Zapraszamy do przesyłania zdjęć Waszych aktywności do Waszych nauczycieli WF - szczegóły podczas lekcji!

Zespól nauczycieli wychowania fizycznego z przyjemnością ogłasza wyniki konkursu, dziękując wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć!

I miejsceJakub Liśkiewicz z klasy 6B „szachy”;

II miejsceZuzanna Skowrońska z klasy 5A „bałwany”;

III miejsceMałgorzata Kocot z klasy 5A „igloo”.

W/w uczniom serdecznie gratulujemy, nagrody zostaną wręczone w dniu zakończenia zajęć lekcyjnych.

W galerii prezentujemy zdjęcia finałowej „dziesiątki” zdjęć konkursowych.

PLAKAT_SZS.pdf - szukaj informacji u swojego nauczyciela WF!

REGULAMIN_SPORTOWEGO_WYZWANIA_SZS.pdf

KONKURS FOTOGRAFICZNY: WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „POMORSKIE – FAJNA PRZYGODA” – V EDYCJA Pomorskie-_fajna_przygoda_REGULAMIN_2020(2).docx