Dyrekcja Nauczyciele Pedagodzy Administracja Dokumenty Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka korekcyjna Akademia Przyszłości Kalendarz

Akademia Przyszłości

to program ogólnopolski, który pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać. W AKADEMII kimś takim jest Tutor - wolontariusz, który regularnie spotyka się z dzieckiem i pracuje w ramach sprawdzonej metodologii - tzw. Systemu Motywatorów Zmiany.

AKADEMIĘ stale wspiera wielu znanych i lubianych: Paweł Małaszyński, Szymon Majewski, Daria Widawska, Julia Kamińska. Akademia działa w 25 miastach kraju.

"Akademia Przyszłości" nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić!

Także w naszej szkole działa "Akademia Przyszłości". Należy do niej dziesięcioro uczniów szkoły podstawowej. Każdy z uczniów ma swojego wolontariusza, który co tydzień pomaga mu w lekcjach, ale przede wszystkim wzmacnia jego samoocenę. Nasze dzieci biorą również udział w imprezach organizowanych przez wolontariuszy.

Koordynatorem "Akademii Przyszłości" w szkole jest pani Edyta Majdan.