Dyrekcja Nauczyciele Pedagodzy Administracja Dokumenty Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka korekcyjna Akademia Przyszłości

Konto RR
BZ WBK nr konta:   81 1090 1098 0000 0001 2022 0111

02.01.2017 - Konkurs Rady Rodziców!

W związku z powstaniem nowej strony www szkoły, Rada Rodziców ogłasza konkurs na  „stronę przedmiotową”, która jest naj…. lepsza.

W głosowaniu mogą brać udział Rodzice i Uczniowie ZKPiG nr 12 poprzez wysłanie wiadomości przez odpowiedni moduł e-dziennika GPE od dnia 2.01.2017 r. do dnia 28 lutego 2017 r. Wiadomość należy przesłać na konto Mirosława Kołymskiego wpisując nazwę „zakładki przedmiotowej” np. biblioteka, świetlica, język polski itp. Każdy uczestnik głosowania dysponuje jednym głosem.

Rada Rodziców postanowiła zwycięską „zakładkę przedmiotową” nagrodzić dofinansowaniem na zakup pomocy dydaktycznych w wysokości 2000 zł, II miejsce – 1500 zł a III to nagroda 1000 zł.

Dyrekcja szkoły z pewnością dołoży podobne kwoty.

Przyjemnego i licznego odwiedzania stron przedmiotowych i trafnego wyboru!

RR

13.12.2016 - Zebranie Prezydium RR​

Zebranie Prezydium RR - pozytywnie zaopiniowano podania o dofinansowania konkursów w klasach I - III SP, z języka niemieckiego oraz z języka polskiego. Postanowiono dofinansować imprezę związaną z obchodami Roku Józefa Hallera (patron SP).

Jednocześnie Rada podjęła inicjatywę utworzenia w szkole "ścianki dobroczyńców" z przeznaczeniem na loga firm wspierających szkołę.

Prezydium RR

Przewodnicząca RR: p. Dorota Kempka