Dyrekcja Nauczyciele Pedagodzy Administracja Dokumenty Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka korekcyjna Akademia Przyszłości Kalendarz

Szkoła

Nauczanie zintegrowane

mgr Anuszewska-Rudzik Jolanta

mgr Bugajna Anna

mgr Charkiewicz Anna (nauczyciel świetlicy)

mgr Dembiński Adam (nauczyciel świetlicy)

mgr Doboszyńska Iwona

mgr Domański Tomasz (nauczyciel świetlicy)

mgr Drath Aleksandra (wychowanie przedszkolne)

mgr Filbrandt Maria (wychowanie przedszkolne) 

mgr Finik Małgorzata

mgr Juniewicz-Kieda Anna (nauczyciel świetlicy)

mgr Karamara Małgorzata (terapeuta pedagogiczny)

mgr Kizło Marta (nauczyciel świetlicy)

mgr Kosater Magdalena

mgr Małolepsza Małgorzata

mgr Nasińska Kinga

mgr Nawrocka-Morze Anna

mgr Pirszel Małgorzata

mgr Sondej-Fopka Agnieszka (nauczyciel świetlicy)

mgr Stankiewicz Iwona

mgr Wasielewska Patrycja

mgr Wesołowska Anna (nauczyciel świetlicy)

mgr Wesołowska Barbara (nauczyciel świetlicy)

mgr Włodarska Wioletta

mgr Zielezińska Małgorzata (gimnastyka korekcyjna)

mgr Zielonka Bożena

mgr Żwirełło-Borman Monika (logopeda)

Nauczyciele bibliotekarze

mgr Kempka Anna

mgr Krefta Beata

mgr Dejczer-Sawicka Bożena

Język polski

mgr Ginter Małgorzata

mgr Kalinowska Iwona

mgr Splitt-Kula Ewa

mgr Truszkowska Joanna

mgr Zakrzewska Kamila

mgr Tomala Krystian

mgr Wronkowski Bogdan

Język angielski

mgr Bosacka-Stefek Karolina

mgr Cisowski Sławomir

mgr Jabłońska Justyna

mgr Kaźmierczak Grażyna

mgr Modzelewska Małgorzata

mgr Szymańska Marta

mgr Witkowska Marina

Język niemiecki

mgr Kulczyk Ewa

dr Mamos Lidia

mgr Marks-Patoka Anna

mgr Wojdylak Kornelia

Historia / Wiedza o społeczeństwie

mgr Kołdys Urszula

mgr Kołymski Mirosław

mgr Pokropska-Hutek Marta

mgr Potulska Katarzyna

Matematyka

mgr Biesiekierski Paweł

mgr Ciesielska Joanna

mgr Kałduńska Wanda

mgr Liśkiewicz Agnieszka

mgr Oleszkiewicz Karolina

mgr Pellowska-Habasińska

mgr Wierzbowska Katarzyna

Fizyka

mgr Domżalska Justyna

mgr Libura Piotr

Chemia

mgr Neumann Anna

mgr Wójcik Monika

Przyroda / Biologia

mgr Kowalczyk Agnieszka

mgr inż. Orłowska Bożena

mgr Raśkiewicz Justyna

mgr Rzepka-Gajewska Joanna

Geografia

mgr Ot Aleksandra

mgr Raśkiewicz Justyna

Informatyka

mgr Ciesielska Joanna

mgr Rogacka-Bojczuk Marta
mgr inż. Fedak Tomasz

Technika

mgr Hinz Rafał

Plastyka

mgr Gadomska-Petza Ewa

Muzyka

mgr Bogusławska Ewa

EdB

mgr Raśkiewicz Justyna

PdŻ

mgr Paszkowska Justyna

mgr Rutkowska Danuta

mgr Wilda Beata

Wychowanie fizyczne

mgr Chyła Danuta

mgr Chyła Jacek

mgr Dyguła Katarzyna

mgr Jagła Witold (trener)

mgr Kramek Paweł

mgr Lekner Izabela

mgr Maj Marlena

mgr Mróz Maria

mgr Nowakowska Hanna

mgr Szajrych Paweł (trener)

mgr Szapar Anna

mgr Szpręglewski Waldemar (trener)

mgr Wróblewski Paweł (trener)

Religia

ks. Gąszczyk Krzysztof

mgr Sławińska Katarzyna

s. Szczepaniak Maria

s. Wicha Jadwiga

Etyka

mgr Anuszewska-Rudzik Jolanta

mgr Zakrzewska Kamila

Rewalidacja

mgr Białecka Edyta

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 w Gdańsku
    Zbigniewa Burzyńskiego 10, 80-462 Gdańsk
  • (58) 346 96 48

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 313319

Copyright © 2016-2017 ZKPiG nr 12 w Gdańsku - wszystkie prawa zastrzeżone.