• O nas

Zajęcia w szkole zaczynają się od godzin porannych do około 14.35. Oprócz udziału w zajęciach  zintegrowanych, dzieci uczą się języka angielskiego, języka niemieckiego, religii,  oraz uczestniczą w zajęciach komputerowych i FitKlasy .

Wszyscy uczniowie są pod opieką szkolnej pielęgniarki i pedagoga.Szkoła współpracuje z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną nr 4 w Gdańsku. Uczniowie z deficytami rozwojowymi, po uprzedniej kosultacj w poradni, biorą udział w zajęciach terapii pedagogicznej.

Wady wymowy pomaga korygować logopeda.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i w miarę możliwości wplecione w plan zajeć.

Szkoła w ramach rządowego programu "Radosna szkoła" wyposażona jest w miejsce zabaw ruchowych dla dzieci oraz zewnętrzny plac zabaw.

W szkole funkcjonuje stołówka. Cena pełnego obiadu z deserem w tym roku szkolnym wynosi 4,20 zł.

Rodzice zobowiązni są do współpracy z wychowawcą.

Nauczyciele organizują dzieciom wiele atrakcyjnych zajęć: wycieczki, wyjścia do kin, teatru, muzeów, filharmonii, szkolne teatrzyki, konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi, akcje charytatywne, uroczystości szkolne i klasowe.

Zapraszamy do naszej świetlicy w godzinach 6.30 - 17.00.

Wicedyrektor Małgorzata Karamara z Zespołem Nauczycieli.