• Godzina Kodowania

Nasi uczniowie zmieniają przyszłość wraz z Godziną Kodowania!

Drodzy Rodzice,

Żyjemy w świecie pełnym technologii. I wiemy, że niezależnie od tego, który zawód wybiorą nasi uczniowie, ich szansa na sukces będzie coraz bardziej zależeć od rozumienia, jak działają technologie.

Dlatego cała nasza szkoła dołącza do największego wydarzenia edukacyjnego w historii: Godziny Kodowania, w czasie Tygodnia Edukacji Informatycznej (9-15 grudnia). Ponad 100 milionów uczniów na całym świecie wzięło już udział w Godzinie Kodowania. Nasza Godzina Kodowania potwierdza, że nasza szkoła jest gotowa, by uczyć fundamentalnych umiejętności XXI-wieku. Aby móc kontynuować zajęcia z programowania dla waszych uczniów chcemy, aby wydarzenie naszej Godziny Kodowania było jeszcze większe. Zachęcam was do wolontariatu, kontaktu z lokalnymi mediami, dzielenia się nowinkami w mediach społecznościowych oraz do rozważenia organizacji dodatkowych Godzin Kodowania w waszej społeczności.

To jest szansa na zmianę przyszłości edukacji w Gdańsku.

Odwiedź http://hourofcode.com/pl po szczegółowe informacje i pomagaj promować to przedsięwzięcie.

"Godzina Kodowania™" jest krajową inicjatywą Computer Science Education Week [csedweek.org] i Code.org [code.org], której celem jest udział milionów uczniów w godzinie informatyki i programowaniu komputerów."