Aktualności KRÓLOWA JEST JEDNA. Konkurs "Młody Lider Bankowości" KONKURSY

”Matematyczne ścieżki po Polsce”. W kategorii gimnazjum: I miejsce: Kacper Słodki, IV miejce: Daria Skarbek, wyróżnienie: Miłosz Koślak, II miejce: zepołowo. W kategorii IV - VI klasy szkoły podstawowe : III miejsce: Piotr Kujawski. W kategorii II - III klasy szkoły podstawowe: wyróżnienie Jarosław Sykutera. GRATULUJEMY!!!

1. Wyniki konkursu Olimpus - sesja jesienna.

wyniki_konkursu_matematycznego_Olimpus.pdf

2. Uczniowie klasy IIc gimnazjum uzyskali awans do półfinału I Ogólnopolskiego Konkursu Lean Education, który odbędzie się 27 lutego na Wydziale Zarządzania w Sopocie.

Gratulujemy i życzymy daszych sukcesów.

3. 4 marca 2017 roku będziemy uczestniczyli w konkursie "Matematyczne Ścieżki po Polsce"

zbiórka pod szkołą o godzinie 10:30.

Agnieszka Liśkiewicz

4. Zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinału Pomorskich Meczy Matematycznych. Termin: 01 marca 2017.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

5. Dnia 21 lutego odbył się wykład z matematyki poprowadzony przez Profesora UG Antoniego Augustynowicza.

Temat: Kombinatoryka.

Kolejene spotkanie już w marcu!

Dziękujemy prowadzącemu i czekamy na następne wykłady.

6. Wyniki XI wojewódzkiego konkursu "Matematyczne ścieżki po Polsce":

Kacper Słodki z klasy IIIC zajął pierwsze miejsce w kategorii kasy I-III gimnazjum.

Daria Skarbek z klasy IIIC zajęła czwarte miejsce w kategorii kasy I-III gimnazjum.

Miłosz Koślak  z klasy IIC został wyróżniony za bardzo dobry wynik indywidualny w kategorii kasy I-III gimnazjum.

II miejce w kategorii drużynowej dla klas I-III gimnazjum.

Piotr Kujawski z klasy VIA zajął trzecie miejsce w kategorii kasy IV-VI szkoły podstawowej.

Jarosław Sykutera z klasy IIID został wyróżniony za bardzo dobry wynik indywidualny w kategorii kasy I-III szkoły podstawowej.

Honorowym Patronatem tegoroczny konkurs objęli:

Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk

Przewodniczący Rady Miasta Gdańska Bogdan Oleszek