• O nas

• Nasza świetlica jest miejscem, w którym uczniowie nigdy się nie nudzą. Każdy może tu miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić wolny czas. Przez cały rok czeka na uczniów mnóstwo atrakcji.

Każdego dnia pod opieką nauczycieli dzieci mogą rozwijać swoje talenty, nabywać nowe umiejętności, a przede wszystkim przyjemnie i kreatywnie spędzać czas. W trakcie codziennych zajęć zwracamy szczególną uwagę na doskonalenie samodzielności oraz wszechstronny rozwój zarówno intelektualny jak i fizyczny naszych uczniów.

Wśród wielu różnorodnych zajęć świetlicowych najbardziej lubianymi przez dzieci są zajęcia o charakterze plastyczno-technicznym oraz zabawy ruchowe, dlatego też poświęca się im dużo czasu. W naszej świetlicy dzieci mają także czas na swobodne zabawy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, korzystają z licznych gier i zabawek.

Dzieci mogą także w ciszy odrobić swoje prace domowe pod czujnym okiem wychowawców świetlicy, którzy służą im pomocą w każdej chwili.

Zapraszamy wszystkie dzieci od godziny 6:30 do 17:00.

• Sala
            • (58) 346 96 48 ( wewnętrzny 40)